1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çöp Adam’a yeni oyuncular

Çöp Adam

Çöp Adam’a yeni oyuncular

“Çöp Adam” dizisi yeni sezonun iddialı dizileri arasında… OGM Pictures’ın imza atacağı diziyi Yağız Alp Akaydın çekiyor. Melek Gençoğlu ile Su Ersöz’ün yazdığı dizide Engin Altan Düzyatan yazılımcı Tamer, Elçin Sangu bankacı Peri rollerine hayat verecek. Geçen cumartesi okuma provası yapılan diziye Sedef Avcı’nın dışında usta oyuncular Füsun Demirel ile Salih Kalyon da Tamer’in anne ve babası rolleriyle katıldı. Başarılı oyuncu Hülya Şen “Çöp Adam”da Nesrin adlı kilit bir karaktere hayat verecek.

Çocukluk travmaları gün yüzünde

Elçin Afacan ile Cankat Aydos’un kadrosunda olduğu dizide Tamer müthiş bir servete konunca ailesiyle hizmetçilerinin olduğu bir yalıya taşınacak. Sık sık çocukluk travmalarını da izleyeceğimiz Tamer, hayatı bir anda tepetaklak olan Peri’yi kaçırıp mahzene kapatacak ve ardından çok ilginç olaylar yaşanacak. Bilmecelerle dolu olan ve seyirciyi sürekli şaşırtacak olan proje nefes kesen olaylara sahne olacak.

Önerilen Yazı
Tozlu Yaka’da şoke eden olay… Cenazeye çelenk gönderdi
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak tv100 kanalında görev yapıyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.