1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çöp Adam'a iddialı oyuncu

Çöp Adam dizisi farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

Çöp Adam’a iddialı oyuncu

Çöp Adam dizisi OGM Pictures’ın bu sezonun özellikle konusuyla en dikkat çeken yapımı olarak öne çıkıyor. Senaryosunu Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz’ün yazdığı dizinin son olarak yönetmeni değişmiş, Çağrı Vila Lostuvalı rejiyi devralmıştı. Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun başrolünü oynadığı dizinin kadrosuna çok başarılı genç bir yıldız katıldı.

Oyunculuğun yanı sıra dans eğitmenliği de yapan Hira Koyuncuoğlu, Çöp Adam’ın ekibine katıldı. Yetenekli oyuncu dizide evin babası Bülent Yılmaz’ın (Salih Kalyon) gayrimeşru kızı Dilber’e hayat verecek.  Koyuncuoğlu, geçen yaz Disney Plus için çekilen “RU” adlı dizide de çok etkili bir role hayat vermişti.

thumbnail
Önerilen Yazı
Pınar Deniz’in acı günü

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir