1. Anasayfa
  2. Dizi

Çöp Adam sete çıkıyor

OGM Pictures imzalı "Çöp Adam" dizisi Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'yu buluşturdu.

Çöp Adam sete çıkıyor

OGM Pictures’ın içerik anlaşması yaptığı “Çöp Adam” dizisi bu hafta sete çıkıyor. Yağız Alp Akaydın’ın yöneteceği dizi Melek Gençoğlu ile Su Ersöz’ün imzasını taşıyor. Dizide birdenbire büyük bir servete konan yazılımcı Tamer ve bankacı Peri’nin saplantılı aşkını konu alıyor. Ailesiyle yalıya taşınan ve yaşam standartı değişen Tamer, Peri’yi kaçırıp bir mahzene kapatıyor ve ona bir dünya yaratıyor. Ekranda daha önce alışık olmadığımız türden bir yapım olan Çöp Adam’da Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu başrolü paylaşacak.

Geçen hafta afiş çekimi yapılan dizinin flashback sahnelerinde Elçin Sangu’nun çocukluğunu Eylül Ugan canlandıracak. Minik yetenek Sihirli Annem dizisiyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Hülya Şen, Elçin Afacan, Cankat Aydos’un rol aldığı dizide Ali Yoğurtçuoğlu, Büşra Çam ve Gülizar Nisa Ugay da rol alacak. Dizinin salı günü teaser çekimi yapılacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ateş Kuşları dizisinde önemli değişiklik

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir