1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Cemal Toktaş'ın "Dönence" macerası kısa sürdü

Cemal Toktaş "Yürek Çıkmazı" dizisi bitmeden "Dönence" dizisinin setine çıkmıştı.

Cemal Toktaş’ın “Dönence” macerası kısa sürdü

Cemal Toktaş‘ın menajeri, ünlü oyuncunun sezon başından beri rol aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin çekimleri henüz bitmeden Kanal D‘nin “Dönence” dizisiyle prensipte anlaştı. Cemal Toktaş TRT 1’deki dizisinin sezon finali çekimlerine 2 bölüm kala Foça’ya gitti ve “Dönence” dizisinin setine çıktı.

Toktaş’ın sete çıktığı gün menajerlik ofisinden Gold Film‘e “Başkasından duymayın, oyuncumuz Cemal Toktaş bugün Foça’da Dönence dizisi için sete çıkıyor” denildi. Bunun üzerine yapım şirketi, kendileriyle sözleşmesi olduğu halde haber vermeden başka bir diziye başladığı için anlaşmayı yapan menajerlik şirketi hakkında yasal işlem başlatabileceğini açıkladı. Bu arada “Dönence“nin setinde sadece bir sahne çeken Cemal Toktaş, yaşanan bu gerilim üzerine diziyi bıraktı ve otel odasını boşaltıp İstanbul’a döndü. Toktaş’ın ardından baba rolü için Ogün Kaptanoğlu‘yla anlaşıldığı konuşuluyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’lı “Gün Işığım”a usta isim

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir