1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Cansu Dere fenalaştı, havalimanından döndü

Cansu Dere, Melis Sezen'le ödül almak için İspanya'ya gitmeye hazırlanıyordu.

Cansu Dere fenalaştı, havalimanından döndü

Cansu Dere sağlık engeli nedeniyle bu sabah İspanya seyahatini iptal etmek zorunda kaldı. İspanya’nın “ulusal kültürel değerleri” arasında bulunan Torvizcon köyünün yerel bayramı nedeniyle 2014’ten bu yana verilen “Altın Üzüm Bağı Ödülleri”nin bu yıl 8’incisi düzenlenecek. Törende Türk dizilerinin İspanya’daki başarısından dolayı Cansu Dere ve Melis Sezen’e ödül verileceği açıklandı. Yarın yapılacak olan törene katılmak için Cansu Dere ile Melis Sezen bu sabah havalimanında buluştu.

Ancak ünlü oyuncu uçağa binmeye hazırlanırken fenalaştı. Rengi bembeyaz olan ve ayakta durmakta güçlük çeken oyuncu sağlık engeli nedeniyle uçağa binemedi. Dere’ye yapılan kontrolde gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Melis Sezen ise yarın yapılacak tören için İspanya’ya uçtu.

Öte yandan gelen bilgilere göre 2018’de İspanya’da gösterilmeye başlanan Türk dizilerinin sayısı 15’i geçti.
İzlenme rekorları kıran Türk dizileri, İspanya’da Türk oyuncularına olan ilginin yanı sıra iki ülke arasındaki kültürel yakınlaşmaya da önemli bir fayda sağladı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kraliçe dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir