1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Camdaki Kız'ın Türkan'ı Hivda Zizan Alp'in büyük heyecanı

Camdaki Kız'da Hayri'nin (Cihangir Ceyhan) eşi Türkan'ı Hivda Zizan Alp canlandıracak.

Camdaki Kız’ın Türkan’ı Hivda Zizan Alp’in büyük heyecanı

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü yılbaşı arasından dolayı bu akşam ekrana gelmeyecek. Hande Ataizi’nin ardından Nur Sürer’in de veda ettiği diziye Hayri’nin (Cihangir Ceyhan) eşi Türkan dahil oluyor. Rolü başarılı oyuncu Hivda Zizan Alp canlandıracak. Dün akşam Çağan Irmak’ın “Sevda Mecburi İstikamet” adlı filminin galasına katılan Alp “Şu anda daha sete çıkmadım ama bir yandan hayaller kuruyorum. ‘Nasıl olacak?’ diye… Zaten çok güzel bir iş olduğunu bildiğim için birazcık daha kolay hayal kurabiliyorum diyebilirim. Benim için çok değerli bir iş…

Hivda Zizan Alp, “Türkan kitaptan bildiğimiz kadarıyla güçlü bir karakter… Büyük bir aşk var. Evli bir adamın varlığı bu aşkı nasıl etkiler, bu ilişkide iki kadın olmak o konunun içinde biraz acayip olacak tabii ki” diye konuştu.

Önerilen Yazı
Selin Şekerci’nin gözyaşları: Oyunculukla barıştığım bir film oldu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak tv100 kanalında görev yapıyor.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.