1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çağla Boz hikâyesi değişen “Korkma Ben Yanındayım” dizisinde

NOW’un MedYapım imzalı dizisi “Korkma Ben Yanındayım”da hikâye hızlandırıldı ve dizi 4. Bölümden itibaren 7 yıllık zaman atlamasıyla devam edecek. 

Çağla Boz hikâyesi değişen “Korkma Ben Yanındayım” dizisinde

“Korkma Ben Yanındayım”, MedYapım’ın “Kopuk” isimli dizisinin yerine cumartesi günleri yayına başlamıştı. Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Didem Balçın ile genç kuşağın başarılı isimleri Nilsu Berfin Aktaş, Eren Ören, Erdem Kaynarca, Durukan Çelikkaya’yı buluşturan dizinin hikâyesi değişti. Olaylar hızlandırıldı ve 7 yıllık zaman atlamasının ardından diziye yeni oyuncular katıldı.

Son olarak “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinde seyirci karşısına çıkan Çağla Boz, “Korkma Ben Yanındayım”ın kadrosuna katıldı. Çağla Boz, dizide Gizem karakterine hayat verecek ve Cihan’ın (Durukan Çelikkaya) sevgilisi rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Erdal Beşikçioğlu kızı Derin’in galasında duygulandı
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir