1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Çağatay Ulusoy bomba bir diziyle ekrana dönüyor

Yılmaz Erdoğan, Kenan İmirzalıoğlu gibi starların ardından Çağatay Ulusoy da ekrana dönüyor.

Çağatay Ulusoy bomba bir diziyle ekrana dönüyor

Çağatay Ulusoy genç kuşağın en çalışkan starlarının başında geliyor. Yakışıklı oyuncu Netflix için “Terzi”nin ardından “Centilmen” filmini çekmiş, hiç ara vermeden de ülkemizin en yetenekli yönetmenlerinden Taylan Biraderler‘in çektiği “Kübra” dizisinde başrol oynamıştı. Bu arada televizyon için de çok sayıda teklif alan Ulusoy kararını verdi ve 2017 yapımı “İçerde” dizisinde beraber çalıştığı Ay Yapım’la anlaştı.

Ünlü oyuncu Ay Yapım‘ın FOX için çekeceği “Gaddar” dizisinde Levent (İsim değişebilir) adlı bir genci canlandıracak. Sevdiği kadını ve ailesini geride bırakıp askere giden Levent dönüşte hiç beklemediği olayların içinde kendisini bulup adeta bir gaddara dönüşecek.

“Çukur” ve “Üç Kuruş”u çeken başarılı yönetmen Sinan Öztürk’ün çektiği dizi merakla bekleniyor. Senaryosunu Hürer Ebeoğlu tarafından yazılan proje son dönemin en güzel yazılmış işlerinin başında geliyor. Dizinin sürprizlerinden biri de geçen günlerde kaybettiğimiz Anadolu Rock Müziği’nin efsane ismi Erkin Koray‘ın Gaddar şarkısının da kullanılacak olması…

thumbnail
Önerilen Yazı
Şehit öğretmen Aybüke Yalçın’ın filminde acılı anneyi hangi ünlü isim canlandıracak?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir