1. Anasayfa
  2. Dizi

Burak Deniz ‘Cahil Periler’in İstanbul sahnelerine hazırlanıyor

Burak Deniz ‘Cahil Periler’in İstanbul sahnelerine hazırlanıyor

“Maraşlı” final yapar yapmaz İtalya’ya giden ve Ferzan Özpetek’in Disney Plus için çektiği “Cahil Periler” dizisinde rol alan Burak Deniz, İstanbul’a döndü. Yakışıklı oyuncu yakında merakla beklenen dizinin İstanbul sahneleri için kamera karşısına geçecek.

Burak Deniz’in “Cahil Periler”de hayat verdiği fotoğrafçı Asaf karakteri İtalya ile İstanbul arasındaki bağlantıyı da sağlayacak. 8 bölümlük dizinin 4. bölümünden itibaren seyirci karşısına çıkacak olan Deniz’in önümüzdeki haft ayrıca Netflix için çekilecek Şahmeran dizisi için görüşme yapacağı da konuşuluyor.

Serenay Sarıkaya’nın başrolünü oynayacağı Tims&B yapımı Şahmeran’ı Umur Turagay çekecek. Pınar Bulut’un yazdığı fantastik dizinin çekimleri eylül ayında Adana’da yapılacak.

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir