1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bomba gelişme... Özgü Namal 9 yıl sonra setlere dönüyor

Türkiye'nin en iyi oyuncularından Özgü Namal, 9 yıl sonra dizi setlerine dönme kararı aldı.

Bomba gelişme… Özgü Namal 9 yıl sonra setlere dönüyor… İşte o proje…

Özgü Namal‘ı yıllardır birçok yapımcı setlere dönmesi için ikna etmeye çalışıyordu. Önüne açık çek koyan yapımcı ve kanal yöneticisi bile oldu. Ancak Köyceğiz’deki çiftliğinde iki çocuğuyla sakin bir hayat süren başarılı oyuncu kendisini çok heyecanlandıran bir proje olmadıkça setlere dönmek istemediğini belirtmiş, birkaç dizi ve filme başta sıcak baksa da yazılan senaryolar içine sinmeyince teklifleri reddetmişti. Son gelen haber ise ödüllü oyuncunun hayranlarını çok sevindirecek.

2013 yılında ekrana veda eden “Merhamet“, başrol oynadığı son dizi olan Özgü Namal, Gold Film’in patronu Faruk Turgut’la çok ses getirecek iddialı bir dizi projesi için hafta sonu el sıkıştı. Yeni sezonun en çarpıcı işlerinden biri olmaya aday projenin kod adı “Kızıl Goncalar“… Yazarı ise “Vatanım Sensin“, “Atatürk” ve “Kulüp” gibi dev bütçeli dizilerin yazarı Necati Şahin‘e ait…

thumbnail
Önerilen Yazı
Engin Akyürek’in imza gününe dünyanın dört bir yanından hayranı geldi

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir