1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Birce Akalay ve Mert Fırat'lı "Bir Derdim Var" dizisinin afişi yayınlandı

İtalyan ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) projesinden ülkemize uyarlanan Burak Müjdeci'nin yöneteceği "Bir Derdim Var" dizisinin afişi yayınlandı. 

Birce Akalay ve Mert Fırat’lı “Bir Derdim Var” dizisinin afişi yayınlandı

“Bir Derdim Var” dizisi Kanal D’nin yeni iddialı dizisi olarak dikkat çekiyor. Birce Akalay’ın doktor Nilüfer  ve Mert Fırat’ın ise savcı Ömer karakterleriyle başrolünü paylaşacağı dizi ergenlik dönemindeki gençlerin sorunlarına mercek tutacak. İtalyan ‘Oltre La Soglia’ (On The Brink) projesinden ülkemize uyarlanan, Burak Müjdeci’nin yöneteceği dizisinin afişi yayınlandı.

Dizide başlıca rolleri Engin Hepileri, Neslihan Arslan, Başak Gümülcinelioğlu, Erdem Şenocak, İdil Sivritepe, Sami Aksu, Sennur Nogaylar, Muhammet Uzuner, Eylül Ersöz, Ata Artman, Ava Yaman, Esila Umut, Ataberk Mutlu, Ezgi Gör ve Efe Poylu canlandırıyor. Uyarlama tasarımını Duygu Ertekin’in yaptığı dizinin müziklerine Aytekin Ataş imza atacak. Ünlü rock grubu Mor ve Ötesi de ilk defa bir projenin müzik süpervizörlüğünü üstleniyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Kader Bağları” dizisiyle ilgili flaş gelişme

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir