1. Anasayfa
  2. Dizi

Birce Akalay'dan Arap dünyası için özel anlaşma

Başarılı oyunculuğu kadar, eşsiz güzelliği de dillere destan olan Birce Akalay, reklam kampanyalarıyla tüm dünyada büyük beğeni topluyor.

Birce Akalay’dan Arap dünyası için özel anlaşma

Birce Akalay rol aldığı dizi ve filmlerle oldukça başarılı bir kariyer planı yürütüyor. Pandemide boş durmayan kendi takı markasını piyasaya çıkaran güzel oyuncu peş peşe Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizilerini çekmiş ve her iki proje de büyük ses getirmişti. Kuş Uçuşu’nu 3 sezona tamamlayan güzel yıldız yüzü olduğu markalarla da adından söz ettiriyor. Bir giyim markasının kampanyasında görev alan ve düzgün fiziğiyle kendisine hayran bırakan Akalay’ın ayrıca dünyaca ünlü kozmetik markası Neutrogena için çektiği filmler de çok beğenildi.

Birce Akalay Neutrogena anlaşması çok başarılı olunca Arap dünyasına da açıldı ve reklam filmlerinin Birleşik Arap Emirleri, Suudi Arabistan Krallığı ve Kuveyt’te yayınlanması için de yeni anlaşma yaptı.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Dönence” dizisinde çıkan kavga tatlıya bağlandı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir