1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bergüzar Korel’li Kanlı Yayın’a bir flaş transfer daha

Prime Video için çekilen Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ı buluşturan “Kanlı Yayın” dizisinin çekimleri geçen hafta başladı.

Bergüzar Korel’li Kanlı Yayın’a bir flaş transfer daha

Kanlı Yayın dizisi bir genç kızın ölümü ve ardından yaşanan büyük kaosu nefes kesen bir dille seyirciye aktaracak. OGM Pictures imzalı dizi, Bergüzar Korel, Caner Cindoruk, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Kaan Mirac Sezen, Merve Nur Bengi, Demirhan Demircioğlu ve Mina Derman’ı buluşturdu.

Dizinin kadrosuna son olarak güçlü bir oyuncu daha katıldı. Usta oyuncu Erkan Bektaş “Kanlı Yayın”la kilit bir rol için anlaştı. Bektaş “İrfan” rolüne hayat verecek ve dizinin gençlerinden Tolga’nın (Demirhan Demircioğlu) babası olarak seyirci karşısına çıkacak. Erkan Bektaş aynı zamanda Kapadokya’da çekilen atv’nin pazartesi akşamları seyirciyle buluşturmayı planlandığı “Safir” dizisinde de ana castta rol alıyor ve şu günlerde her iki set arasında mekik dokuyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Kısmet’in yıldızı Özge Özacar’dan yeni anlaşma

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir