1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Bergüzar Korel ile Bige Önal'ı buluşturan "On Saniye" sete çıkıyor

Bergüzar Korel ile Bige Önal'ın başrolünü paylaşacağı SKY Film imzalı "On Saniye" yarın sete çıkıyor.

Bergüzar Korel ile Bige Önal’ı buluşturan “On Saniye” sete çıkıyor

Bergüzar Korel kızı Leyla’yı dünyaya getirdikten sonra ilk kez setlere dönüyor. Başarılı oyuncu, Emre Oskay’ın patronu olduğu Sky Film‘in imza attığı “On Saniye” adlı sinema filminde kamera karşısına geçecek. Senaryosunu Erdi Işık’ın yazdığı filmim yönetmen koltuğunda Ceylan Özgün Özçelik oturacak. Yarın Balat‘ta sete çıkacak olan filmde Bergüzar Korel‘e başrolde Bige Önal eşlik ediyor.

Bergüzar Korel’in “Zeynep”, Bige Önal’ın “Elif”  rolünü canlandıracağı filmde bir anneyle, öğretmenin etkileyici hikâyesi beyazperdeye aktarılacak. “On Saniye“de Bergüzar Korel‘in kızını minik yetenek Defne Burnaz canlandıracak. Setlere hızlı bir dönüş yapan Bergüzar Korel filmi bitirdikten sonra ağustos ayında da OGM Pictures‘ın Amazon Prime için çekeceği ilk yerli dizi olan “Kanlı Yayın“da başrol oynayacak. 8 bölümlük diziyi Can Ulkay yönetecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Birce Akalay ünlü meslektaşlarıyla İngiltere yolcusu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir