1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı'na güzel oyuncu

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinin ilk bölümü 23 Aralık Cuma günü ekrana gelecek.

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’na güzel oyuncu

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisi merakla bekleniyor. TRT1’nin ES Film imzalı dizisi 23 Aralık Cuma akşamı ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak. Berat Özdoğan’ın yönettiği, senaryosunu Zülküf Yücel’ in kaleme aldığı dizide Tolgahan Sayışman, Timur Acar, Ufuk Özkan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Arif Pişkin, Melisa Döngel, Hasan Küçüktekin,  Başak Daşman, Ceren Soylu, Gökhan Gencebay, Deniz Çom, Gurur Aydoğan, İlkay Kayku, Yılmaz Bayraktar, Duygu Gürcan, Halil İbrahim Kurum, Gizem Aydın, Ercüment Fidan, Sibel Kasapoğlu, Demirhan Demircioğlu, Yaşar Aydınoğlu, Yiğit Arda Tan, Revma Çolakgibi birbirinden başarılı isimlerin yer alıyor.

Kapudan-ı Derya Barbaros Hayreddin Paşa’ nın hayatını anlatan dizinin kadrosuna son olarak genç yıldız Berfe Sancak katıldı. Güzel oyuncu dizide Şükufe rolüne hayat verecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Camdaki Kız’da Nalan’ın babası Metin’i kim canlandıracak?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir