1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Ayça Bingöl'ün yeni dizisi ve ilk rol arkadaşı belli oldu

Son olarak "Yürek Çıkmazı" dizisinde başrol oynayan Ayça Bingöl yeni dizi anlaşması yaptı.

Ayça Bingöl’ün yeni dizisi ve ilk rol arkadaşı belli oldu

Ayça Bingöl son olarak TRT 1‘de yayınlanan Gold Film imzalı “Yürek Çıkmazı” dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştı. Başarılı oyunculuğu, kaliteli duruşu ve güzelliğiyle en sevilen oyuncular arasında yer alan Bingöl’ün yeni adresi belli oldu. Bingöl, Medyapım‘ın FOX için hazırladığı “Kirli Sepeti” dizisinde başrolü canlandıracak. Yeni sezon için hazırlanan dizide Ayça Bingöl “Songül” karakterine hayat verecek.

Kirli Sepeti“nde lüks bir sitede hizmetçilik yapan bir grup kadının hikâyesini anlatılacak. Dizide olaylar Meryem isimli temizlikçinin çalıştığı villada camdan atlayıp intihar etmesiyle başlayacak. Meryem‘in sırlar dolu intihar olayı en çok aynı sitede temizçilik yapan Songül ve üniversitede okuyan kızı İlkgül’ü etkileyecek. Yönetmen Merve Girgin‘in “Biz evlerini temizledik, kalplerini değil” sloganıyla hazırladığı dizinin diğer netleşen oyuncusu ise genç kuşağın başarılı yıldızlarından Serkay Tütüncü

Tütüncü, cast çalışmaları tüm hızıyla süren dizide Kahraman adlı gazeteciye hayat verecek. Gözü kara bir haberci olan Kahraman, Meryem’in ölümünü araştırmak için sitede olan bitenleri araştıracak ve hiç beklemediği olaylarla karşılaşacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Damla Sönmez, Serenay Sarıkaya’lı KGKG’den neden ayrıldı?

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir