1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

atv'nin "Vermem Seni Ellere" dizisine 2 usta isim

atv'nin "Vermem Seni Ellere" dizisinin bugün okuma provası yapıldı.

atv’nin “Vermem Seni Ellere” dizisine 2 usta isim

Vermem Seni Ellere” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. AKN Film Akın Topuz’un yapımcılığını üstlendiği dizide Buse Meral (Zeliş) ile Emre Bey (Mehmet) başrol oynayacak. Ali Balcı‘nın yönetmen koltuğuna oturacağı dizide Fatih Al (Şakir),  Cihat Tamer (İdris), Filiz Ahmet’in (Peri) de kadroda yer alacağı açıklanmıştı. Gülbike Sonay Üte’nin yazdığı dizinin ekibine 2 yeni oyuncu daha katıldı.

Ordu’da çekilecek dizinin kadrosuna başarılı oyuncu Goncagül Sunar dahil oldu. Sunar dizide “Emine” rolüne hayat verecek ve Mehmet’in (Emre Bey) annesi olarak seyirci karşısına çıkacak. Mehmet’in babasını ise usta oyuncu Bülent Alkış oynayacak. Dizide aşka inanmayan İstanbullu Mehmet ile Karadenizli Zeliş’in bir kazayla başlayan aşk hikâyesi ekrana taşınacak.

Önerilen Yazı
“Teşkilat” dizisinde 2 bomba ayrılık… Sezon finali ne zaman?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.