1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

atv’nin “Holding” dizisine 3 flaş oyuncu

“İşler Güçler”, “Poyraz Karayel”, “Şevkat Yerimdar”, “Avlu” gibi fark yaratan yapımlara imza atan Limon Yapım yeni sezonda atv için yine farklı ve güçlü bir proje hazırlıyor.  

atv’nin “Holding” dizisine 3 flaş oyuncu   

Dünya serbest dalış rekortmeni genç bir kadının, ülkenin en büyük holdinglerinden birisinin yönetimini ele geçirmek için kız kardeşlerine ve mafyaya karşı verdiği zorlu savaşı anlatan Holding, “İnsanî bir kapitalizm mümkün müdür?” sorusuna drama evreninin kuralları içinde cevap arayacak. Yüksel Aksu ve Deniz Yılmaz’ın yönetmen koltuğuna oturacağı diziyi Limon Yapım’ın yazı grubu kaleme alıyor. Oyuncu seçimleri devam eden dizi için iki değerli usta oyuncu Musa Uzunlar, Macit Koper ve Ali İl’le anlaşıldı.

O holdingi ben yöneteceğim, adaletle yöneteceğim, hakça paylaştıracağım ve ejderlerle savaşırken ejderlere benzemeyeceğim!” sloganıyla harekete geçen dizide lider karakteri ile Türkiye sermaye sınıfını sıradışı bir dille ele alacak. “Holding” dizisinin ilk bölümü için temmuz ayında sete çıkılması planlanıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ali Atay ve Serkan Keskin’den Exxen’e yeni dizi geliyor
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir