1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Ateş Kuşları" dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Bozdağ Film'in atv'ye çektiği iki diziden biri olan "Ateş Kuşları" yakında sete çıkıyor.

“Ateş Kuşları” dizisinin yeni sezon yayın tarihi belli oldu

“Ateş Kuşları” atv‘nin geçen sezondan kalan “Kuruluş Osman”, “Kardeşlerim”, “Aldatmak” ve “Ben Bu Cihana Sığmazam”la beraber devam edecek dizileri arasında yer alıyor. Bozdağ Film‘in imza attığı dizi cuma akşamları “Yalı Çapkını” ve “Kızılcık Şerbeti”ne karşı reyting savaşı veriyordu. Bu sene yarışa “Arka Sokaklar” da katılacak. “Ateş Kuşları” dizisinin yeni sezon yayın tarihi de belli oldu.

Bülent İşbilen ve Yıldız Aşanboğa‘nın yönettiği dizinin ağustos ortasında 2. sezon bölümleri için sete çıkması planlanıyor. Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem‘in yazdığı dizinin 1 Eylül Cuma günü yayında olması planlanıyor. Dizide İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik, Nizam Namidar, Serkan Ercan, Ahmet Saraçoğlu, Boncuk Yılmaz, Gonca Cilasun ve Erdem Şanlı gibi başarılı oyuncular kamera karşısına geçiyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Ahmet Kural’a Yeşilçam’dan bomba rol arkadaşı… İlk kez komedide oynayacak

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir