1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Arka Sokaklar dizisinin akıbeti ne oldu?

Arka Sokaklar dizisine verilen aranın uzaması dizinin final söylentilerinin çıkmasına neden oldu.

Arka Sokaklar dizisinin akıbeti ne oldu?

Arka Sokaklar dizisine yapımcı Türker İnanoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle 45 gün ara verilmişti. Dizinin her detayıyla titizlikle ilgilenen İnanoğlu’nun sağlık durumunun kötüye gitmesi nedeniyle diziye yeniden başlama planları bir kez daha ertelendi. Geçen günlerde ekibe zam yapıldığı ve sete çıkılacağı bilgisi gelmişti ancak bu plan da hayata geçmedi. İlker İnanoğlu’nun babasına diziyi devralmayı teklif ettiği ancak usta yapımcının bu fikre sıcak bakmadığı öğrenildi.

60 gündür çekimlerine ara verilen diziyle ilgili belirsizlik sürüyor. Şu anda Kanal D’nin almış olduğu bir final kararı yok. Yapım şirketi Erler Film bekleme süresi uzadığı için oyunculara gelecek yeni iş tekliflerini değerlendirmelerini önerdi. Dizinin yeniden sete çıkma kararının alınması durumunda da müsait olan oyuncularla yola devam edileceği belirtildi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Alperen Duymaz’dan ikinci Melisa Aslı Pamuk açıklaması

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir