1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Alparslan Büyük Selçuklu'da flaş ayrılık

Alparslan Büyük Selçuklu da peş peşe yeni ayrılıklar yaşanacak.

Alparslan Büyük Selçuklu’da flaş ayrılık

Akli Film imzalı “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisi pazartesi akşamları reyting şampiyonluğunu elinde tutuyor. Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı dizide yakında ayrılıklar yaşanacak. Bu isimlerin başında dizinin İbrahim Yınal’ı Uygar Özçelik geliyor.  Özçelik 41. bölümde diziden ayrılacak.

Senaristliğini Emre Konuk‘un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu dizi Sultan Alparslan’ın 1048 – 1071 yılları arasındaki Anadolu’yu fetih sürecini konu alıyor. “Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisinde Barış Arduç’a Kayra Zabcı, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Öykü Gürman, Umut Karadağ, Korel Cezayirli, Bora Cengiz, Fırat Topkorur,  Erdinç Gülener, Ferit Kaya, Şahin Çelik ve Ayşegül Ünsal gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Tuba Büyüküstün’den Engin Akyürek açıklaması
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir