1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine 2 güzel oyuncu

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 60. bölümde sezon finali yapacak.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine 2 güzel oyuncu

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Akli Film imzalı dizinin 60. bölümde sezon tatiline çıkması planlanıyor. Barış Arduç‘un yeni sezonda kadrosunda olmayacağı konuşulan diziye 2 yeni oyuncu katıldı. Deniz Çatalbaş diziye 57. bölümde kadın savaşçı olarak katılıyor. Çatalbaş, Diyojen’in (Sarp Levendoğlu) sağ kolu Iraz Komutan rolüne hayat verecek. Güzel oyuncu ayrıca TRT’nin geçen günlerde yayın hayatına başlayan dijital kanalı tabii‘nin iddialı dizilerinden Hür’de de başrol oyuncuları arasında yer alıyor.

İkinci sezon finali öncesi diziye bir güzel oyuncu daha katıldı. Başarılı oyuncu Aslıhan Karalar, “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisine Ermeni Prenses rolüyle katılıyor.

Önerilen Yazı
Bugün sete çıkan “Vermem Seni Ellere” dizisine yeni oyuncu
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.