1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Al Sancak’a güzel oyuncu

Al Sancak dizisi TRT'nin yeni iddialı dizileri arasında...

Al Sancak’a güzel oyuncu

Al Sancak dizisi yeni yılın iddialı projeleri arasında yer alıyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ekibe son olarak yeni bir oyuncu katıldı. Daha önce “Kuruluş Osman” ve” Seni Kalbime Sakladım” dizilerindeki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çeken Sibel Aytan, Bozdağ Film imzalı “Alsancak” dizisiyle anlaştı.

Yönetmen koltuğunda Can Emre’nin oturduğu ve bu sezonun iddialı projelerinden olan Alsancak dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı ‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan üstlenirken dizinin kadrosunda ayrıca İdris Nebi Taşkan ve Ahmet Yenilmez gibi başarılı isimler yer alıyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Gelsin Hayat Bildiği Gibi’den yeni bir ayrılık

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir