1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Akın Akınözü “Kılıç” rolüyle ekrana dönecek

Ünlü oyuncu Akın Akınözü dün akşam ülkemizin yanı sıra İspanya, ABD, Panama ve Şili’de hakkında atılan tweet’lerle saatlerce trend listesinde yer aldı.

Akın Akınözü “Kılıç” rolüyle ekrana dönecek

Akın Akınözü Türkiye, İspanya, ABD, Panama ve Şili’de dün akşam  aynı anda trend topic listesinde yer aldı. Rol aldığı diziler dünyanın dört bir yanında izlenen, Rusya’nın ünlü dijital platformu IVI’nin yüzü olan oyuncu yeni dizi projesine hazırlanıyor.

Zeynep Günay’ın yöneteceği O3 Medya imzalı “Aile Albümü” dizisinin senaryosunu Serkan Yörük yazıyor. Etkili bir aşk hikâyesinin anlatılacağı dizide Akın Akınözü “Kılıç” rolüne hayat verecek. Yakışıklı oyuncunun partneri, rol arkadaşları ve dizinin kanalı ise henüz netleşmedi. Dizi için görüşen kadın oyuncular arasında Aslıhan Malbora da var.

thumbnail
Önerilen Yazı
Seren Serengil saf değiştirdi, Deniz Uğur’un şahidi oldu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir