1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Magarsus dizisi geliyor

Magarsus dizisi genç kuşağın başarılı oyuncularını usta oyuncularla bir araya getirdi.

Magarsus dizisi geliyor

Magarsus dizisi Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar ve Burcu Gölgedar’ı buluşturdu. blutv’nin yeni orijinal içeriği Magarsus’un çekimleri başladı. Yunus Ozan Korkut’un yönetmen koltuğuna oturduğu Magarsus’un kadrosunda usta oyuncu Ercan Kesal yer alıyor.

Genç kuşağın başarılı oyuncularını usta oyuncularla bir araya getiren dizinin oyuncu kadrosunda Sümeyye Aydoğan, Cem Bender, Mehmet Bozdoğan, Uğur Uzunel, Kayhan Açıkgöz, Sezer Arıçay, Sekvan Serinkaya, Müttalip Müjdeci’nin yanı sıra konuk oyuncu olarak Menderes Samancılar ve Metin Coşkun da yer alıyor.

Yamaç Okur ve Serkan Çakarer’in yapımcılığını üstlendiği dizide Çukurova’da bir sahil ilçesi olan Sarıbahçe’de narenciye ticareti yapan Kurak ailesinin, hem birbirleriyle hem de bölgede hakimiyet kurmak isteyen dış güçlerle mücadelesi anlatılıyor. Senaryosu Yunus Ozan Korkut ve Mustafa Yürüktümen tarafından yazılan dizinin çekimleri Adana ile Mersin bölgelerinde yıl sonuna kadar devam edecek.

thumbnail
Önerilen Yazı
Üç Kız Kardeş ile Ben Bu Cihana Sığmazam’ın büyük rekabeti
Okumaya Devam Et

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir