1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Engin Öztürk'ün partneri belli oldu

Engin Öztürk ve Berk Cankat'ın başrolleri arasında yer aldığı "Sıfırıncı Gün" dizisi merakla bekleniyor.

Engin Öztürk’ün partneri belli oldu

Engin Öztürk ve Berk Cankat’ın başrolleri arasında yer aldığı “Sıfırıncı Gün” dizisinin çekimleri yakında başlıyor. Atasay Koç’un yazdığı aksiyon polisiye türündeki diziyi Süleyman Mert Özdemir yönetiyor. Acun Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizide Engin Öztürk, Yiğit Özşener, Berk Cankat, Sap Akkaya, Damla Colbay, Naz Çağla Irmak, Uğur Uzunel, Turgay Tanülkü, Savaş Özdemir, Demir Karahan, Esra Ruşan’ın kadroda yer aldığı biliniyordu.

Son olarak Özgür rolüne hayat verecek olan Engin Öztürk’ün de partneri belli oldu. Nisan rolü Aybüke Pusat hayat verecek. Dizinin çekimleri Miami’de başlayacak, Arnavutluk ve İstanbul’da devam edecek. Dizide Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Berk Cankat, Naz Çağla Irmak ve Uğur Uzunel polisi canlandırıyor. Bir Organize Şube polisinin maceraları anlatılacak. Dizinin bugün okuma provası yapıldı.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yalı Çapkını 10 reytingi aştı, 3’te 3 yaptı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir