1. Ana Sayfa
  2. Magazin
Trendlerdeki Yazı

Arzum Onan'dan yeni aşk haberi çıkan eski eşi Mehmet Aslantuğ'a destek

Arzum Onan’dan yeni aşk haberi çıkan eski eşi Mehmet Aslantuğ’a destek

Mehmet Aslantuğ‘un adı 27 yıllık eşi Arzum Onan‘dan boşandıktan 2 hafta sonra iş insanı Gözde Akpınar’la anıldı. Dün iddiayı yalanlayan Aslantuğ bugün de konuyla ilgili bir yazılı açıklama yaptı ve şunları yazdı:

“Hiç tanımadığım bir hanımefendinin; neredeyse bahsi edilen parası / mirası üzerinden bir ilişki yaşadığım ve boşanmayı da bu yüzden istediğim konuşuluyormuş, haber olmuş… Ben de o sırada film atölyemizin ışıklar/ayaklar dahil tüm ekipmanını tek başına kamyona yüklüyordum. Kamyonu da kullanmak üzere… Size sorma gereğini bile duymadan hakkınızda her tür dedikoduyu üretebiliyor, inanabiliyor, yazıyor çiziyorlar! Oysa daha dün “Siyaset değil, haysiyet mücadelesi” diye TİP’in teklifini kabul ettiğimde partinin oy oranı yüzde yarım bile değildi. 40 yıllık mesleki kariyerimin de kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının bilincinde olarak. Bu kararın bile bir şey anlatıyor olması lazım. “Haysiyetsizlik”, “şeref” in taammüden katilidir. Kendisine saygısı olmayanlar, başkalarının hayatına da saygı duymuyor.”


Arzum Onan da eski eşine destek oldu ve Aslantuğ’un paylaşımının altına “Her zaman yanındayım. Açıklama yapmaya ihtiyacın yok” mesajını attı. Selçuk Yöntem de “Yazıklar olsun bu yalanları yapanlara…” yorumuyla yakın dostuna destek oldu.

Önerilen Yazı
İclal Aydın “Üç Kız Kardeş”ten ayrılıyor mu?
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.