1. Anasayfa
  2. Dizi

Yargı’daki ceset kime ait?

Yargı’daki ceset kime ait?
Ay Yapım’ın Kanal D için çektiği “Yargı” dizisi bu sezona açık ara damgasını vurdu. Ali Bilgin’in başarılı rejisi, usta kalem Sema Ergenekon’un binbir emekle hayata geçirdiği, mahkemelerde günlerce gözlem yaparak yazdığı dizi zirveden inmiyor.
Başta dizinin güzeller güzeli Avukat Ceylin’i Pınar Deniz olmak üzere Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar gibi ünlü yüzleri etkili oyunculuklarıyla seyircileri ekran başına topladı. Haftalarca “Katil kim?” sorusuna yanıt arayan dizinin fanları şimdi de finalde Ceylin’in öldürdüğü anladığımız adamın kim olduğunu merak etti. Duyumlarıma göre ceset Engin’e yani Onur Durmaz’a ait… Yargı’yla beraber sokakta tanınan bir oyuncu haline gelen Durmaz’ın bu kadar erken diziden ayrılacak olması dizinin hiç düşmeyen tansiyonunun bir parçası olsa gerek…

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir