on

Sıla Türkoğlu’nun yeni dizisi belli oldu

Emanet dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu’nun yeni projesi merak konusuydu.

sıla 1

Yeni yayın dönemi öncesi kanallar hummalı bir çalışma yürütüyor. Show TV yeni sezonda “Baba” ve “Aziz”in yanı sıra 3 yeni proje daha aldı. Bu projelerden biri Ay Yapım’ın Hakan Bonomo’nun yazdığı “Aile” dizisi, diğeri Gold Film’in “Kızılcık Şerbeti” dizisi ve üçüncü dizi de 03 Medya’nın “Yeni İstanbul” dizisi…

İki farklı ailenin hikâyesi

Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Film’in imza atacağı Kızılcık Şerbeti dizisinin yazarları 5 sezondur “Yasak Elma” dizisinde harikalar yaratan Melis Civelek ile Zeynep Gür… Dizide farklı kutupta olan 2 ailenin etkileyici hikayesi anlatıyor. Senaryosunun üzerinde titizlikle çalışılan dizide iki aile büyük bir mücadelenin ardından büyük bir kırılma yaşayacak ve çocuklarının yaşadığı ilişkinin ardından birbirlerini anlama sürecine girecek. Toplumsal kavramların özenli bir dille ele alınacağı projenin kadrosu oldukça bomba isimlerden oluşuyor.

Evrim Alasya annesini oynayacak

“Kırmızı Oda” dizisindeki muhteşem performansıyla akıllarda yer eden Evrim Alasya ile son olarak Evlilik Hakkında Her Şey’de seyirci karşısına çıkan Barış Kılıç dizisinin başrollerini paylaşacak. Projenin belli olan diğer başrol oyuncusu ise Sıla Türkoğlu… Emanet dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu projede Evrim Alasya’yla anne kızı canlandıracak. Türkoğlu’nun partneri henüz belli değil. Dizi 10 Eylül’de sete çıkacak.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık