on

Nehir Erdoğan ve Erkan Petekkaya’dan çarpıcı pozlar

SANA SOZ_1047-2

O3 Medya’nın imza attığı, Şenol Sönmez’in yönettiği Star’ın dikkat çeken dizisi Sana Söz’ün başrol oyuncuları Nehir Erdoğan ile Erkan Petekkaya’dan çarpıcı pozlar geldi.

Bu güne kadar canlandırmadıkları çok farklı bir rol ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ikili birbirinden renkli pozlar verdi. Çekimleri tüm hızı ile devam eden ve ekrana çıkmak için gün sayan dizinin heyecanı fotoğraflara da yansıdı.

Erkan Petekkaya, kötülerle savaşan kendini mesleğine adamış cinayet büro amiri Ömer Duran’a hayat verirken; Nehir Erdoğan ise gerçekleri aydınlatmaya çalışan başarılı program sunucusu Elif Karaca’yı canlandıracak. Ömer (Erkan Petekkaya) ve Elif (Nehir Erdoğan) farklı kulvarlarda ama aynı amaç için mücadele etmektedirler. Ömer, inandığı tüm değerlere ihanet ettiğini düşündüğü Elif’ ile başta çatışacak ama tanıdıkça, ondan etkilenecektir. Elif ise Ömer’den uzak durmaya çalıştıkça girdiği her çetin mücadele ile ona daha çok yaklaşacaktır. Aralarındaki tüm fark ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun, adaletsizliğin, vicdansızlığın ve suçluların karşısında masumları korumak için birlikte savaşacaklardır.

Merak ve gizem dolu hikayesi ile Sana Söz çok yakında Star’da.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık