1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Melis Sezen dev reklam kampanyası için yollarda

Ünlü oyuncu Melis Sezen reklamların gözdesi olmaya devam ediyor. Genç yıldız Türk Hava Yolları’nın reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Melis Sezen dev reklam kampanyası için yollarda

Melis Sezen Ankara’da “Bir Cumhuriyet Şarkısı” filmini tamamladıktan sonra yeni bir reklam filmi daha çekti. Bir giyim, bir telekomünikasyon ve bir de dünyaca ünlü araba markasının reklam yüzü olan güzel oyuncu son olarak bir havayolunun reklam filminde oynadı. Yurt dışına yönelik çekildiği öğrenilen filme ait detaylar Afyon’da çekilen hatıra fotoğrafıyla gün yüzüne çıktı.

Melis Sezen, günlerce süren ve ülkemizin eşsiz doğasının güzelliklerini yansıtacak reklam filminin çekimlerinde Afyon’da bir derneğin başkanı olan Ali Gümüşhan’la fotoğraf çektirdi. Gümüşhan, Melis Sezen’le çektirdiği fotoğrafı sosyal medya sayfasından yayınladı.

thumbnail
Önerilen Yazı
“Zamanın Kapıları” dizisinin galası yapıldı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir