on

Aras Bulut İynemli’nin çocukluğunu kim oynadı?

Cenk Soner ve Mehmet İçağasıoğlu'nun Türkiye yapılanmasını yönetiği Disney Plus'ın Aras Bulut İynemli'li Atatürk dizisinin ilk tanıtımı rekor bir izlenmeye ulaştı.

1666975036_Disney__Atatu__rk

Atatürk dizisi merakla bekleniyor. Sinema tarihine geçen başarılı filmleriyle adından söz ettiren Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği Lanistar Medya imzalı dizinin 29 Ekim’de yayınlanan ilk teaser’ı büyük merak uyandırmıştı. Sosyal medyada toplam 15 milyon kez rekor bir izlenme rakamına ulaşan tanıtımda Atatürk’e hayat veren ülkemizin en başarılı oyuncularından Aras Bulut İynemli’nin yüzü de ilk kez görünmüştü. 6 bölümden oluşan dizinin çekimleri kasım sonunda bitiyor. “Atatürk” dizisi ekibi son olarak Makedonya çekimlerini tamamlayıp İstanbul’a döndü.

Dizi ulu önderimiz Atatürk’ün çocukluk yıllarından başlıyor ve Samsun’a çıkma kararına kadar geçen dönemi etkileyici bir dille ele alınıyor. 29 Ekim 2023’te seyirciyle buluşması planlanan dizide Mustafa Kemal’in çocukluğunu 2014 doğumlu olan ve ilk oyunculuk deneyimini “Yaralı Kuşlar” dizisinde yaşayan Emre Mete Sönmez canlandırıyor.

Önerilen Yazı
Çağatay Ulusoy’un Centilmen filmine flaş isim

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık