on

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu Bektaşi mi oldu?

nes

Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin Bektaşi olduğu söylentisi kulislerde dolaşıyor.

Bir dönem Murat Yıldırım ve Tolgahan Sayışman’ın Doç. Dr. Said Sözü Hikmet’in rehberliğinde yaptığı dini paylaşımlar çok konuşulmuş, birçok yere beraber giden, aynı paylaşımları yapan iki ünlü oyuncu zaman içinde görüşmez olmuştu. Son dönemde ise sanat dünyasında benzer bir dostluk örneği Neslihan Atagül – Kadir Doğulu çifti ile Murat Dalkılıç arasında yaşanıyor.

Bektaşi oldukları iddia edilen Doğulu ve Atagül, aynı inanış yolunda olan Murat Dalkılıç’ın konserlerini kaçırmıyor ve beraber projeler yapmayı da planlıyor. Dalkılıç’ın evlilik planları yaptığı oyuncu Sitare Akbaş’ın da bu oluşumda başı çektiği konuşuluyor. Tarafların rehberinin ise sık sık ziyaretine gittikleri Ali Osmay Güre olduğu öne sürülüyor.

Geçen aylarda Nişantaşı’nda beraber dolaştıkları 2 çocuk için “Manevi kardeşlerimiz” diyen Neslihan Atagül – Kadir Doğulu çifti son olarak kurdukları Alim Yapım’la yeni yeteneklere destek olmak istediği belirtiyor.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık