1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Yürek Çıkmazı" dizisinde Cemal Toktaş krizi...

"Yürek Çıkmazı" dizisinin Kıvanç'ı Cemal Toktaş'ın menajerinin henüz diziyle ilgili final kararı çıkmadan "Dönence" dizisiyle anlaşması kriz yarattı.

“Yürek Çıkmazı” dizisinde Cemal Toktaş krizi…

Yürek Çıkmazı“nda Kıvanç karakterini canlandıran Cemal Toktaş‘ın menajerinin, henüz TRT 1’de yayınlanan diziyle ilgili kesinleşmiş final kararı çıkmadan, çekimlerin bitmesine daha 2 bölüm olmasına rağmen yeni anlaşma yaptığı ortaya çıktı.

Yürek Çıkmazı“nın yapım şirketi Gold Film, geçen hafta oyuncuları Cemal Toktaş’ın Kanal D’nin “Dönence” adlı gençlik dizisinin setine çıktığını öğrendi. Toktaş, Kanal D İç Yapımlar‘ın imza attığı gençlik dizisi “Dönence”de “Gece” ve “Gülce”nin babası rolüne hayat vermeye başladı. Gold Film’in bu sözleşme ihlaliyle ilgili yasal haklarını kullanıp kullanmayacağı merak konusu…

thumbnail
Önerilen Yazı
Aslı Enver ile Mehmet Günsür’lü Arayış’ın afişi yayınlandı

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir