1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır'ı 19. ölüm yıldönümünde andı

Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi dizisinde hayat verdiği Süleyman Çakır karakterinin vefatının 19. yılında bir video yayınladı.

Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır’ı 19. ölüm yıldönümünde andı

Oktay Kaynarca’nın “Kurtlar Vadisi” dizisinde hayat verdiği Süleyman Çakır karakterini hayranları 19. ölüm yıldönümünde şu mesajla andı: “Vefatının ardından cenaze namazı kılınmış tek karakter, Türk dizi tarihinin en büyük Fenomeni, İstanbul’un Sefiri Süleyman Çakır’ı vefatının 19. Sene-i devriyesinde saygı ve özlemle anıyoruz. 43’te vuruldu, 45’de öldü…”

Bu sezon “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisiyle seyirci karşısına çıkan ünlü aktör de yayınladığı videoyla unutulmaz karakteri andı ve “Rahmetliyi tanırdım. Dürüst, mert, yiğit bir arkadaştı. Sevenlerine ve hayranlarına başsağlığı diliyorum. Allah mekanını cennet eylesin” dedi. Süleyman Çakır kısa sürede twitter’da TT oldu.

thumbnail
Önerilen Yazı
Armut dibine düştü. Hakan Meriçliler’in oğlu kendi izinden gidiyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir