1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

"Kızılcık Şerbeti"nin oyuncusu "Dönence"ye transfer oldu

Kanal D İç Yapım imzalı "Dönence" dizisi Foça'da çekiliyor.

“Kızılcık Şerbeti”nin oyuncusu “Dönence”ye transfer oldu

Dönence” dizisi farkındalık yaratan konusuyla yaz sezonunun şimdiden en dikkat çeken dizilerinin başında geliyor. Kanal D İç Yapımlar‘ın imza attığı dizide Emre Kınay, Didem İnselel, Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Ülkü Hilal Çiftçi, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Can Kızıltuğ, Doğa Karakaş, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak gibi ünlü isimler rol alıyor. Merakla beklenen dizinin kadrosuna ikinci bölümde başarılı bir oyuncu katılıyor.

Son olarak “Kızılcık Şerbeti” dizisinin kadrosunda yer alan Alara Bozbey, Dönence’ye dahil oldu. Bozbey, Kerem Çakıroğlu ve Emrah Aguş‘un yönettiği dizide “Ufuk” karakterine hayat veriyor. Ufuk asperger sendromlu kızları Gülce’yle ilgili fikir çatışması yaşayan Verda ve Cem çiftinin arasında kriz yaşanmasına neden oluyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Erkan Petekkaya’dan yeni film geliyor

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir