on

Kardeşlerim’e yeni flaş oyuncular

Her yıl olduğu gibi bu yıl da reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisinin ekibine katılacak yeni oyuncular merak konusuydu.

kardeşlerim

atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerim’in yeni sezon çekimleri başladı. Başarılı kadın yapımcılarımızdan Nazlı Heptürk’ün patronu olduğu NGM imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Dizinin her yıl olduğu gibi bu yıl da ekibe katılacak yeni oyuncuları merak konusu… Üçüncü sezonunda da cumartesi akşamlarına damga vurması beklenen dizide Ömer’in (Yiğit Koçak) babasına hayat verecek olan oyuncu merak konusuydu. Ahmet Yılmaz ve Şevval Yılmaz çiftine hayat verecek oyuncular belli oldu.

Gayrimeşru olarak dünyaya gelen ve verdiği büyük mücadeleyle dikkat çeken Ömer’in babasına başarılı oyuncu Kaan Çakır hayat verecek. Yeni sezonda Ömer’in en büyük düşmanlarından biri olacak Şevval karakterine ise Nihan Büyükağaç oynayacak.

Genç yetenek Ecem Sena Bayır da “Kardeşlerim”in kadrosuna dahil oldu. Çok Güzel Hareketler Bunlar’da Serenay Sarıkaya taklitleri yapan Bayır, son olarak “Destan” dizisinde hayat verdiği “Günseli Hatun” karakteriyle de büyük beğeni toplamıştı.

Önerilen Yazı
Disney Plus’tan stratejik hamle

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık