1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Behzat Ç. dizisine Ankaragücü'nden torbacı tepkisi

Behzat Ç. dizisindeki uyuşturucu sahnesi Ankaragücü Takımı yöneticilerini fena halde sinirlendirdi.

Behzat Ç. dizisine Ankaragücü’nden torbacı tepkisi

Behzat Ç. dizisine MKE Ankaragücü çık set bir tepki gösterdi. Dizide bir takım taraftarının torbacı olarak gösterilmesi takımı çileden çıkardı. Ankaragücü resmi hesaplarından şu duyuruyu yaptı.

Açıklamada şu satırlara yer verildi:
“Kamuoyuna duyuru….Dijital bir platformda yayınlanan Behzat Ç dizisinde bir uyuşturucu satıcısının MKE Ankaragücü taraftarı olarak gösterilmesini üzülerek takip ettik. 112 yıllık bir tarihe sahip Milli Mücadele döneminin kahramanları İmalat-ı Harbiye işçileri tarafından kurulan bir kulübün armasının bu şekilde kullanılmasını şiddetle kınıyoruz. Ankara’da çekimleri yapılan bir dizinin Ankara’nın en önemli değerlerinden birine yaptığı bu saygısızlığı asla kabul etmiyoruz. Behzat Ç dizisinin senaristinden yapımcısından ve yayıncı kuruluşundan camiamızdan özür dilemesini ve yaptıkları kabul edilemez yanlışı düzeltmesini ivedilikle bekliyoruz konuyu mutlaka takipçisi olacağız.”
thumbnail
Önerilen Yazı
Caner Topçu ile Özge Yağız aynı projede buluştu

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir