1. Anasayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Erkan Avcı ekrana dönüyor

Erkan Avcı Kod adı "Aşk Yonca ve Diğerleri" dizisiyle ekrana dönüyor.

Erkan Avcı ekrana dönüyor

Erkan Avcı ekrana iddialı bir diziyle dönüyor. Proje konusunda çok seçici olan başarılı oyuncu hafta başı sete çıkacak olan kod adı Aşk, Yonca ve Diğerleri dizisinin kadrosuna katıldı. Küçük kızı ile hayata tutunmaya çalışan Yonca’nın mafya, polis ve “aşk” üçgeni ile sınanmasını konu alan dizide Erkan Avcı, başlıca rolleri Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Neslihan Arslan, Açelya Devrim Yılhan, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin, Sekvan Serinkaya, Aslı Samat ve Hale Soygazi’yle paylaşacak.

Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp’in yapımcılığını üstlendiği diziyi Bekir Baran Sıtkı yazıyor. Müziklerini Ender Gündüzlü’nün yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda ödüllü usta yönetmenlerimizden Cemal Şan oturuyor. Dizide Erkan Avcı büyük bir medya grubunun sahibi olan Mazhar karakterine hayat verecek. Mazhar’ın karanlık yüzü seyirciyi şoke edecek.

Öte yandan dizinin Yonca’sı Şifanur Gül’ün kızı Sare’yi minik yıldız Hira Su Yıldız canlandıracak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Alparslan Büyük Selçuklu’ya flaş transfer

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir