1. Ana Sayfa
  2. Dizi
Trendlerdeki Yazı

Cennetin Çocukları dizisinin yeni adı ne oldu?

TRT 1'nin Gold Film imzalı dizisi Cennetin Çocukları'nın adı değişti.

Cennetin Çocukları dizisinin yeni adı ne oldu?

Cennetin Çocukları dizisi TRT1’in bu sezon en çok merak edilen projelerinin başında geliyor. Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Gold Film imzalı dizinin son gelen haberlere göre ismi değişti. Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta, Bihter Dinçel, Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Erhan Alpay, Aydan Şener, Ertuğrul Postoğlu, Eylül Ersöz, Timur Ölkebaş, Rozet Hubeş, Alp Akar, Özlem Ulukan ve Güler Ökten’i buluşturan dizinin yeni adı “Yürek Çıkmazı” oldu.

Şiddet, alkolizm, kişilik bozukluğu ve pişmanlığın uçuruma sürüklediği bir adam ile tırnaklarıyla yaşama tutunmaya çalışan bir kadın ve çocuklarının etkileyici hikayesini anlatan dizi Atike Hınçlıer’in Yürek Çıkmazı kitabından uyarlandı. Dizinin bu akşam yayınlanması planlanan tanıtımı maden faciasından dolayı yarına kaldı.

Önerilen Yazı
Kasaba Doktoru dizisinde flaş gelişme
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Birsen Altuntaş birincilikle girdiği Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden 1997 yılında mezun oldu. Şimdiye kadar Milliyet, Güneş gazetelerinde ve Star TV'de Duymayan Kalmasın programında Magazin Müdürü olarak çalıştı. Son olarak bir televizyon kanalında "Magazin Haber Müdürü" olarak çalıştı.

Yorum Yap

Bu yazının yorum fonksiyonları kapatılmıştır.